Łeweczki na cmentarz

Niewielkich rozmiarów ławeczki, idealnie nadają się do zamontowania na stałe w pobliżu grobów zmarłych bliskich. Ławeczki na cmentarz to nasza propozycja dla wszystkich osób, które nawet po śmierci kogoś bliskiego, chcą mieć z nim kontakt w modlitwie. Miejscem takiego spotkania będzie oczywiście cmentarz. Dojście do niego może być nie lada wyzwaniem dla osób schorowanych i w podeszłym wieku. Konieczność pokonania przez nich dużego dystansu jest sporym wyzwaniem. Aby zapewnić im miejsce do wypoczynku, warto zainstalować ławeczkę. Specjalnie wyselekcjonowane przez nas produkty mają zadanie spełniać wszystkie rygorystyczne normy i wymagania, stawiane tego typu produktom.

Jaka powinna być idealna ławka na cmentarz

Zanim zdecydujemy się na postawienie na cmentarzu ławeczki, powinniśmy zapoznać się z regulaminem obiektu. Mogą w nim znajdować się wytyczne dotyczące wielkości, wyglądu lub innych parametrów ławeczki, które mają zostać spełnione. Kiedy już przekonamy się, że jest możliwość zamontowania ławeczki na cmentarzu, pozostaje tylko wybrać odpowiedni model. Z naszą pomocą nie musi to być trudne zadanie. W ofercie posiadamy duży wybór ławeczek. Są to zwykle niewielkich rozmiarów ławki parkowe, przeznaczone do jednoczesnego użytkowania przez jedną lub dwie osoby. Zbudowane najczęściej zostają na metalowym stelażu, który na stałe jest osadzony w ziemi i np. zabetonowany w niej. W przypadku kiedy podłoże jest utwardzone, ławka może zostać do niego przymocowana np. poprzez przykręcenie śrubami i kołkami.

Jak dbać o ławki cmentarne

Wystawione na działanie warunków atmosferycznych, ławki cmentarne są już na etapie produkcji skutecznie i solidnie zaimpregnowane. Zostają pokryte specjalnymi środkami, zapobiegającymi przenikaniu wilgoci do drewna i powstawaniu korozji na powierzchni elementów stalowych. One same zostają pomalowane w technologii proszkowej na ciemny kolor. Ławeczki na cmentarz wystarczy regularnie czyścić, stosując miękką i czysta szmatkę oraz ciepłą wodę z dodatkiem detergentu. To wystarcza aby usunąć uporczywa zabrudzenia z elementów ławki.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry