Kosze miejskie drewniane

Drewno to jeden z najbardziej naturalnych i przyjaznych człowiekowi materiałów. Jest ono od wieków wykorzystywane jako materiał budowlany, wykończeniowy oraz konstrukcyjny. Znajduje zastosowanie między innymi w produkcji ładnych i bardzo praktycznych koszy na śmieci. Co przed zakupem drewnianego kosza na śmieci powinna wiedzieć każda osoba? W tym miejscu przedstawiamy najważniejsze informacje na ich temat.

Z jakiego drewna produkowane są kosze na śmieci?

Osłony drewnianych koszy na śmieci powstają z drewna liściastego. Jest to twardy gatunek drewna, nie chłonący wody i zapewniający bardzo długi czas użytkowania. Każda drewniana listwa, z której powstają osłony koszów na śmieci, jest poddana kilkukrotnemu procesowi impregnacji. Służy ona zabezpieczeniu drewna przed działaniem nie tylko wody, ale również promieniom słonecznym i promieniom UV, które mogą prowadzić do szybkiej utraty koloru. Co kilka lat należy drewniane elementy kosza na śmieci odświeżyć, poprzez nałożenie nowej warstwy impregnatu. Dzięki temu zawsze wyglądają ładnie i estetycznie.

Kosz na śmieci z drewna – czy to jest trwałe?

W jakich warunkach wykorzystywane są drewniane kosze na śmieci? Każdy o tym wie. Narażone na deszcz, śnieg, promienie ostrego słońca, wiatr, a także ryzyko zanieczyszczenia różnego rodzaju płynami, które mogą wylewać się z butelek wyrzucanych do śmieci. Jakie modele drewnianych koszy na śmieci mamy w swojej ofercie? Jest ich cała gama. Od klasycznych wolnostojących koszy na jednej nodze, poprzez kosze zamocowane na dwóch nogach, aż po kosze przeznaczone do zawieszenia na ścianie lub wbetonowania w ziemię. W każdym przypadku zapewniamy klientom produkt wysokiej jakości, spełniający wszelkie standardy bezpieczeństwa i jakości. Metalowe elementy naszych koszy na śmieci są zabezpieczone farbą antykorozyjną, która tworzy na ich powierzchni bardzo wytrzymałą powłokę, separującą metal od wilgoci. Bogata gama kolorystyczna ułatwia znalezienie modelu odpowiedniego do swoich potrzeb.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry