Słupki uliczne z łańcuchem

Idealnym rozwiązaniem służącym wydzielaniu przestrzeni w mieście, na ulicach, deptakach, w parku czy parkingu, są słupki uliczne z łańcuchem. Słupki ustawione w rzędzie, zostają połączone rozpiętym pomiędzy nimi łańcuchem. Może on być pojedynczy – zamocowany w górnej części słupka, podwójny lub potrójny. Zasadniczo, głównym zadaniem takiego łańcucha jest ograniczenie ruchu i pełnienie roli blokady. W wielu przypadkach słupki uliczne z łańcuchem służą również bezpieczeństwu pieszych, a przede wszystkim dzieci. Ustawione przed przejściami dla pieszych w tzw. zasieki, wymuszają spowolnienie kroku aby je ominąć i upewnić się czy można bezpiecznie wejść na jezdnię słupki uliczne z łańcuchem sprawdzają się również ustawione przed wyjściem ze szkoły. Wybiegające z niej dzieci bardzo często wbiegały na ulicę, prosto pod koła nadjeżdżających samochodów. Słupki z łańcuchami pozwalają temu zapobiegać.

Jakie słupki uliczne z łańcuchem mamy w ofercie?

W stałej sprzedaży posiadamy zarówno słupki uliczne stalowe, jak również betonowe. Do każdego z tych modeli można zakupić łańcuchy o określonej przez klienta długości i wielkości. Łańcuchy do słupków ulicznych również są zabezpieczone przed korozją. Najczęściej stosowana metoda to malowanie proszkowe lub cynkowanie. Dzięki temu że łańcuchy nie korodują, przez długi czas zachowują elegancki wygląd, stając się ważnym ozdobnikiem przestrzeni miejskiej.

Słupki uliczne z łańcuchem zwiększają bezpieczeństwo

W miejscach szczególnie mocno uczęszczanych przez pieszych, w pobliżu których przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, warto montować słupki uliczne z łańcuchem. Zabezpieczają one przed przypadkowym wyjściem na drogę, stanowią również przeszkodzę dla samochodów w parkowaniu na chodnikach lub innych niedozwolonych miejscach. W razie konieczności, słupki uliczne mogą być łatwo zdemontowane – np. przez odkręcenie. Można również wygodnie zdjąć łańcuchy ze słupków, umożliwiając przejazd samochodom służb ratunkowych lub miejskich. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, w którym dostępne są betonowe i stalowe słupki uliczne wyposażone w łańcuchy dowolnej długości.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry