Ławki ogrodowe kompozytowe

Chyba niezwykle trudno znaleźć osobę, która nie lubi korzystać z ogrodu. Oczywiście o ile go posiada. Jeśli i Państwo są szczęśliwymi posiadaczami domu z ogrodem, na pewno lubicie spędzać w nim czas. Mebel, który ten wypoczynek ułatwia to ławka. Ławki ogrodowe kompozytowe są produktami bardzo wysokiej jakości. Stworzone z myślą o użytkowaniu na otwartej przestrzeni, są w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych. Nie chłoną wody, są również wytrzymałe na promienie UV. Nawet po wielu latach wystawienia na ich ekspozycję, nie zmieniają swojego wyglądu i koloru.

Sprawdź nasze ławki ogrodowe kompozytowe

Materiał kompozytowy w ławkach ogrodowych to przede wszystkim deseczki wykorzystane do zbudowania siedziska. W większości przypadków ławek, są one wykonane z naturalnego drewna. To jak łatwo się domyślić, nie jest w pełni odporne na działanie promieni UV i wilgoci. Po pewnym czasie wymaga ponownej impregnacji, która rzecz jasna jest kosztowna i czasochłonna. Osoby, które chcą sobie zaoszczędzić tych wszystkich problemów, powinny sięgnąć po ławki ogrodowe kompozytowe.

WPC – materiał kompozytowy do produkcji ławek

Jedna z największych wątpliwości zgłaszanych przez osoby, które rzeczywiście zainteresowane są kupnem ławek ogrodowych kompozytowych, dotyczą wyglądu. Obawiają się tego, że kupione przez nich ławki będą prezentować się bardzo plastikowo i sztucznie. Oczywiście łatwo te obawy zrozumieć i nie trzeba im się dziwić. Na szczęście nie mają one potwierdzenia w faktach. Ławki ogrodowe kompozytowe są jednymi z trwalszych na rynku, a jednocześnie prezentują się nadzwyczaj wyśmienicie. Wyłącznie bardzo spostrzegawczy obserwator będzie w stanie odróżnić materiał kompozytowy od prawdziwego drewna. Elementy WPC do złudzenia przypominają naturalne drewno, łącznie z jego ułożeniem słoi i fakturą. Jednocześnie nie wymagają tak złożonej i czasochłonnej konserwacji, jaką jest wielokrotne impregnowanie. Ławki ogrodowe kompozytowe polecamy również wszędzie tam, gdzie ławka przez okres jesienno zimowy nie może zostać schowana do wnętrza pomieszczenia i będzie musiała znajdować się na otwartej lub tylko częściowo osłoniętej przestrzeni.

Aktywne filtry