Ławki nowoczesne

Nowoczesne ławki miejskie zdobywają coraz większe grono zadowolonych użytkowników. Dzieje się to nieprzypadkowo. Jednym z powodów jest oczywiście modny, bardzo atrakcyjny wizualnie wygląd tych ławek. Są one zazwyczaj wykonane z połączenia betonu, drewna i stali. Nadaje im to dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i czyni idealnie przystosowanymi do użytkowania na otwartej przestrzeni. Jednak nie tylko pod względem solidności ławki nowoczesne przypadają ludziom do gustu. Innym powodem jest bardzo duży wybór modeli.

Jakie ławki nowoczesne są najchętniej kupowane?

Oczywiście te, które gwarantują wysoki komfort użytkowania. A takich w naszej ofercie nie brakuje. Są to przede wszystkim ławki betonowe-drewniane lub stalowo drewniane. Jakie metody ochrony przed działaniem czynników atmosferycznych zastosowali ich producenci, aby zapewnić im największą wytrzymałość? To przede wszystkim impregnowanie elementów przy pomocy malowania proszkowego w przypadku stali oraz impregnowania lakierami elementów drewnianych. Zapobiega to destrukcyjnemu wpływowi wilgoci, powstawania korozji i odbarwiania się elementów. Ławka znacznie dłuższy czas będzie wyglądać jak nowa, a jednocześnie w o wiele mniejszym stopniu będzie angażować uwagę właściciela.

O czym pamiętać, kupując ławki nowoczesne?

Pomimo tego że są bardzo piękne i funkcjonalne, nie można zapominać również o bezpieczeństwie. Warunkiem jego maksymalnego zapewnienia jest solidne przymocowanie ławki do podłoża. Jak można tego dokonać? Istnieje na to kilka sposobów. Jednym z nich jest jest przyśrubowanie ławki do twardego gruntu za pomocą kołków i śrub. W podłożu wierci się otwory, umieszcza plastikowe kołki rozporowe i wkręca się do nich śruby. W przypadku kiedy ławki nowoczesne mają być postawione na miękkim podłożu, np. trawniku, należy zastosować zabetonowanie nóg w wykopanych wcześniej otworach w ziemi. Wszystkie oferowane przez nas ławki miejskie nowoczesne dostarczane są w elementach przeznaczonych do samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się również wszystkie wymagane łączniki.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-30 z 31 pozycji

Aktywne filtry