Ławki uliczne inox

Nic nie trwa wiecznie, a piękno przemija. Na szczęście nie do każdej rzeczy można to przysłowie odnieść. To co jest piękne, może pozostać z nami na dłużej. Ławki uliczne inox na pewno do takich rzeczy się zaliczają. Jeśli chodzi o ich utrzymanie, to są bezkonkurencyjne. Bardzo łatwe do utrzymania w czystości, nie korodujące, a także trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Inox to materiał nierdzewny, czyli stal kwasoodporna. Prezentuje się bardzo ładnie, a jej szczotkowane wykończenie dodatkowo nadaje luksusowych cen. Warto oczywiście wspomnieć że w ofercie posiadamy ławki uliczne inox dostępne z oparciem lub bez.

Kogo ucieszą ławki uliczne inox?

Ławki tego typu zaprojektowane i wykonane zostały z myślą o zarządcach nieruchomości oraz wszystkich innych osobach, które nie chcą wydawać wielu pieniędzy na kosztowne utrzymywanie i konserwowanie ławek. Kiedy weźmiemy pod uwagę wszystkie zalety, jak pełna odporność na rdzewienie, brak potrzeby regularnego pokrywania ławek farbą czy wygodne i szybkie mycie, to okazują się one najlepszym wyborem w naszej ofercie.

Jak wygląda montaż ławek ulicznych inox?


W zależności od wybranego modelu, otrzymają Państwo ławkę złożoną do całości lub przeznaczoną do samodzielnego montażu. Czy jest on skomplikowany i czasochłonny? Nic podobnego! W paczce znajdują się wszystkie elementy, potrzebne do wykonania montażu ławki. Ponadto znaleźć tam można szczegółową instrukcję wraz z niezbędnymi narzędziami. Ławkę uliczną złożoną w całość, należy następnie umieścić w wybranym miejscu na gruncie i dokonać jej osadzenia. Jest to bardzo ważne dla zapewnienia stabilności i bezpiecznego siedzenia na niej. Jakie są zalecane metody kotwienia ławki do gruntu? Pierwsza metoda to przyśrubowanie jej do utwardzonego podłoża, np. bruku. Druga metoda przeznaczona jest do montażu na miękkim gruncie, np. na trawniku. W jaki sposób należy zamocować ławkę na takim podłożu? Pierwszym krokiem jest wykopanie otworów w gruncie. Należy w nich osadzić kotwy ławki, a następnie wypoziomować, podłożyć np. kostką brukową, a na koniec zalać całość betonem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz