Kosze parkowe betonowe

Co możemy powiedzieć na temat betonowych koszy na śmieci? Przede wszystkim to, że jest to odpowiednia i bardzo zalecana propozycja wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość, trwałość i niezawodność. Jeżeli nie chcą Państwo zaprzątać swojej głowy regularnymi przeglądami i naprawami zniszczonych metalowych koszy na śmieci, warto wybrać produkty wykonane ze znacznie solidniejszych materiałów. Do takich na pewno możemy zaliczyć kosze z betonu.

Jak zbudowane są betonowe kosze na śmieci?

Najczęściej spotkać można kosze w regularnych, geometrycznych kształtach. Kwadratowe lub okrągłe lub wzorujące się na wielobokach. Aby kosz na śmieci wykonany z betonu był trwały i długowieczny, wiele uwagi należy poświęcić temu, jak został on wykonany. Odporność na uszkodzenia mechaniczne takiego kosza zostaje uzyskana na kilka sposobów. Pierwszy z nich to odpowiednio dobrana klasa betonu. Jednak nie tylko ona decyduje o tym, jak mocne są kosze na śmieci. Kolejnym ważnym elementem jest zbrojenie.

Zbrojone kosze parkowe betonowe

Beton sam w sobie ma bardzo małą wytrzymałość na rozciąganie i ściskanie. Aby ją zwiększyć, wykorzystuje się konstrukcje zbrojeniowe. Są one wykonane ze specjalnie dobranych prętów stalowych żebrowanych. Zostają one zatopione w betonowej konstrukcji, zwiększając jej wewnętrzną wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Również sprzedawane przez nas kosze parkowe betonowe są koszami zbrojonymi. W ich wnętrzu mogą znajdować się zarówno pojedyncze pręty, jak również specjalnie wykonane stalowe siatki. Czy dobrym wyborem jest zakup betonowych koszy ze zbrojeniem? Oczywiście że tak. Takie kosze świetnie sobie radzą z bardzo trudnymi warunkami użytkowania. Mogą być wykorzystywane zarówno na świeżym powietrzu, jak również pod zadaszeniami. Już na etapie produkcji mogą zostać zaimpregnowane przeznaczonym do tego środkiem przed rozwijaniem się mchów i innych form biologicznych. To bardzo ważne, ponieważ na dłużej pozwala zachować bardzo ładny wygląd koszy, bez konieczności ich częstego mycia myjkami ciśnieniowymi lub preparatami biobójczymi.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry