Stojaki rowerowe betonowe

Betonowe stojaki rowerowe to solidne konstrukcje, które zdołają przetrwać dziesiątki lat bez śladów zużycia. Jeżeli poszukują Państwo praktycznych i niezawodnych stojaków rowerowych, to nasze wyroby z betonu mają wszystko co konieczne do satysfakcjonującego użytkowania. Powszechnie wiadomo że elementy małej architektury często padają ofiarami aktów wandalizmu. Tym bardziej należy wybierać takie produkty, które są w stanie skutecznie się takim atakom oprzeć i nie będą nosić śladów zniszczenia. Elementy wykonane z betonu charakteryzują się dużą wytrzymałością, są stabilne i ciężkie, co dodatkowo utrudnia ich kradzież. Stojaki rowerowe betonowe, nawet kiedy zostaną pomalowane farbami w sprayu, są stosunkowo proste w czyszczeniu. Znacząco zmniejsza to koszty związane z ich eksploatacją.

Mamy nowoczesne stojaki rowerowe betonowe

Beton jest powszechnie używany na całym świecie. Nie tylko jako materiał konstrukcyjny do budowy domów i wieżowców, ale również do produkcji elementów małej architektury. Takich jak stojaki na rower. Warto zwrócić uwagę na bardzo dużą stabilność betonu. W przypadku większych stojaków, nie wymagają one już kotwienia do podłoża – stabilność jest uzyskana przez ciężar własny. W zależności do oczekiwań klienta, a także miejsca, w którym stojak na rower ma zostać ustawiony, posiadamy modele nowoczesne oraz klasyczne. Warto również zwrócić uwagę na stojaki rowerowe z betonu, wzbogacone drewnianymi dodatkami. Podkreślają one oryginalny kształt stojaków, czyniąc je jeszcze bardziej eleganckimi.

Ile kosztują stojaki rowerowe z betonu

Ceny naszych stojaków są konkurencyjne i dostępne na każdą kieszeń. Najprostsze modele mają postać betonowych słupków połączonych łańcuchem, można już mieć od nieco ponad 200 złotych. Są praktyczne i mogą pełnić rolę elementów wydzielających przestrzeń. Bardziej zaawansowane stojaki rowerowe z betonu sprzedajemy w cenach powyżej 900 złotych. Jeśli budżet na ten cel jest niższy, zachęcamy do sprawdzenia oferty na tanie stojaki rowerowe ze stali. Są one równie praktyczne, ale za to lżejsze, łatwiejsze w transporcie i montażu oraz oczywiście tańsze.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry