Ławki wzmacniane

Ławkom parkowym i ogrodowym bardzo często stawiane są wygórowane wymagania. Dotyczą one przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowania. Aby móc komfortowo z nich korzystać, konieczne jest danie pewności, że ławka bez trudu utrzyma nawet największe obciążenie. Między innymi w tym celu produkuje się ławki wzmacniane. Są one wykonane wg specjalnego projektu, uwzględniającego wzmocnioną konstrukcję ławki. Jest ona wykonana z elementów stalowych, najczęściej są to gięte na zimno rury lub z elementów betonowych, zbrojonych stalą. W sprzedaży posiadamy zarówno takie i takie ławki wzmacniane, spośród których mogą Państwo wybrać te, które najbardziej przypadły Wam do gustu.

Stalowe ławki wzmacniane

Jednymi z najczęściej wybieranych ławek wzmacnianych są te stalowe. Z jakiego powodu? Wybór na nie pada nieprzypadkowo. Ławki stalowe są niezwykle wytrzymałe. Świetnie przenoszą nawet największe obciążenia, a stal jest elementem stosunkowo plastycznym, z którego mogą powstawać najbardziej skomplikowane konstrukcje. Decydując się na stalowe ławki wzmacniane, powinni Państwo dokonać wyboru pomiędzy ich długością. Dostępnych jest bowiem kilka wariantów. Te najkrótsze ławki stalowe liczą zaledwie 150 cm. Bez trudu zmieści się na nich 3 osoby. Jednak dla większej liczby osób polecamy ławki długości 180 cm lub więcej. Wówczas komfortowo może przebywać na nich nawet 4 lub więcej ludzi.

Betonowe ławki wzmacniane

Kiedy mówimy o ławkach, nie można również pomijać tych betonowych. Najczęściej są to modele, których boczne podpory zostały wykonane z betonu zbrojonego. Pozwala to nadawać im różnorodne kształty i wielkości, tak aby uczynić ich wygląd jeszcze ciekawszym. Ławki wzmacniane z betonu również są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu że nie rdzewieją, nie ma konieczności ich impregnowania. Są również bardzo ciężkie i stabilne, dzięki czemu minimalizowane jest ryzyko przechyłu lub przewrócenia się. Mogą, ale nie muszą być na stałe kotwione do gruntu.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry