Dystrybutorki torebek

Urządzenia przeznaczone do dystrybuowania torebek i woreczków foliowych, to tzw. stacje czystości lub dystrybutorki. Są to urządzenia, z których można pobrać jeden lub więcej foliowych woreczków, aby umieścić w nich pozostawione przez psa nieczystości i w takiej postaci umieścić w przeznaczonym do tego koszu na śmieci. Na sklep internetowy posiada w ofercie bardzo duży wybór takich produktów, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach, a także dużym wyborze. Warto zwrócić uwagę na dużą dostępność modeli, różniących się wielkością, kształtem, materiałem z którego są wykonane, a w końcu i ceną.

Materiały odporne na korozję

Dystrybutorki torebek na psie kupy zwykle montuje się na otwartej przestrzeni. W parkach, wzdłuż alejek lub chodników, a także w wielu innych miejscach. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie ładu i porządku, dystrybutorki powinny być dobrze widoczne i umieszczone z dużą częstotliwością. Na pewno ułatwi to szybkie dotarcie do nich i skorzystanie celem posprzątania po swoim psie. Aby dystrybutorki mogły służyć długo i niezawodnie, konieczne jest ich staranne zabezpieczenie przed korozją. Zadbali o to nasi producenci. Wszystkie oferowane przez nas produkty są starannie pomalowane w technologii malowania proszkowego, co zapewnia im maksymalną ochronę przed rdzą.

Bezpieczny montaż

Nie trzeba nikogo przekonywać, że elementy infrastruktury miejskiej bardzo często padają ofiarami różnego rodzaju wandali i złodziei. Aby dystrybutor torebek i woreczków foliowych nie uległ zniszczeniu lub kradzieży, musi on być solidnie przytwierdzony do podłoża. Dokonuje się tego poprzez zabetonowanie metalowego słupka w wykonanym w ziemi otworze lub jego przyśrubowanie do podłoża specjalnymi śrubami z nakrętkami. Istnieje również alternatywna możliwość przymocowania dystrybutorów do innych urządzeń – słupów, ogrodzeń, ścian, a nawet do drzew. W tym ostatnim przypadku zalecamy korzystanie z metod bezinwazyjnych, takich jak stosowanie opasek zamiast gwoździ lub wkrętów.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry